Personalizovaný dotek pro Váš firemní šatník

Objevte jedinečnost strojové výšivky s Fanswear. Posuňte své textilní výrobky na novou úroveň s vlastním designem a výběrem materiálu. V naší nabídce potisku textilu najdete vše od triček, mikin až po doplňky, které proměníme v díla nositelného umění. Přijďte do našeho showroomu v Brně a nechte se inspirovat. Fanswear.cz – vaše volba pro strojovou výšivku, která odráží vaši originalitu a styl.

Strojová výšivka

Umělecká tradice v moderním provedení Výšivka je uměleckou formou, která se vyvinula po tisíciletí. Od rukou mistrů až po přesné strojové vyšívání, tato technika si udržela svou hodnotu a význam. V Fanswear ctíme tuto tradici a přinášíme ji do současnosti s pomocí nejmodernějších strojů, které zaručují dokonalou přesnost a kvalitu.

Průvodce výběrem materiálu pro strojovou výšivku Nejlepší výšivku získáte na kvalitních materiálech. V Fanswear nabízíme širokou škálu textilních výrobků vhodných pro výšivku – od mikin a triček až po doplňky jako jsou kšiltovky a tašky. Naše zkušenosti nám umožňují poskytnout vám nejlepší poradenství a služby.

Dárky, které potěší

Strojově vyšívané textilie pro každou příležitost Ať už chcete obdarovat kolegy firemním oblečením, přátelům poskytnout personalizované dárky nebo rodině připravit speciálně vyšívané předměty pro domácnost, strojová výšivka od Fanswear je ideální volbou. Přineste nám své nápady a my se postaráme o zbytek.

Máte svůj vlastní návrh nebo potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat a my vám pomůžeme vaše představy realizovat.

Absolventské mikiny a potisk na míru

Ve Fanswear pro vás potiskneme absolventské mikiny pro základní i střední školy na míru. Jednotný potisk pro celou třídu nebo unikátní design pro každého zvlášť. Stejná záda a rukáv každý podle sebe? Žádný problém.